Demakijaż bez kosmetyków z Quiskin!

Cześć, Koty! Dzisiejszym, niedzielnym tematem będzie demakijaż, ale nie taki zwykły! Nie będę pisała o żadnym kosmetyku – toniku, piance, płynie micelarnym – nie, nie! Dziś przychodzę do Was z rewelacyjnym wynalazkiem, który pozwoli zaoszczędzić miejsce w kosmetyczce, idealnie sprawdzi się na wyjazdach, a przede wszystkim – porządnie umyję buzię za pomocą, uwaga, tylko wody! Tak, to możliwe;) Zapraszam na recenzję Quick & Professional Makeup Remover od Quiskin!

Quick & Professional Makeup Remover Qiuskin opinia recenzja

Czym w ogóle jest ta „wyjątkowa” myjka?
Całym sekretem są specjalne mikro-włóknaQUI. Dzięki swojej strukturze, myjka dociera do wszystkich miejsc na skórze i dokładnie ją oczyszcza, wyłapuje drobinki zanieczyszczeń i porządnie usuwa ze skóry demakijaż – działa na nie niczym magnes.

Instrukcja użytkowania jest wręcz zbędna, bo jedyne co trzeba zrobić, to namoczyć myjkę i zacząć pocierać nią twarz, niezbyt mocno, tak, aby było to dla nas przyjemne. Taki demakijaż, poprzez dodatkowy masaż staje się relaksem. Kiedy pozbędziemy się makijażu, myjkę wystarczy umyć najzwyklejszym, szarym mydłem i pozostawić do wyschnięcia. Efekty są super – twarz jest czysta, skóra lekko pobudzona poprzez mini-masaż i delikatny peeling, później wystarczy ewentualne spryskanie tonikiem, następnie serum, krem czy inne pielęgnacyjne dodatki… no i gotowe! Czas zaoszczędzony, a kosmetyki takie jak peeling, płyn micelarny, żel czy pianka do twarzy – zastąpione jednym, puchatym, białym cudem:) Co ważne, produkt można używać wiele razy, aż do 4 miesięcy przy codziennym użytku.

Quick & Professional Makeup Remover Qiuskin opinia recenzja

Dla kogo?
Taka myjka wspaniale sprawdzi się na wyjeździe, bo zaoszczędzimy miejsce przeznaczone na kosmetyki. Zaoszczędzimy również czas, bo demakijaż nią wykonany to dosłownie chwila. Nie ma obaw, że wystąpi jakakolwiek reakcja alergiczna, bo produkt jest hipoalergiczny i w pełni naturalny, bez jakiejkolwiek chemii! No i koszt – 39 zł, a patrząc na czas użytku (4 miesiące), to jest to cena w pełni adekwatna do wydajności i działania;)

U mnie myjka sprawdziła się naprawdę dobrze, to zupełnie co innego i fajne oderwanie się od codziennych kosmetyków do oczyszczania buzi. W chwili lenistwa wystarczy po nią sięgnąć i po minucie jest już po wszystkim;)
Na zdjęciu niżej połowa mojej twarzy tuż po demakijażu – myjka poradziła sobie perfekcyjnie, nawet (a może przede wszystkim) z grubą kreską na oku, a powiem szczerze, że miałam co do niej niemałe obawy:)

Quick & Professional Makeup Remover Qiuskin opinia recenzja

Gdzie kupić?
Quick & Professional Makeup Remover można kupić TUTAJ 

Próbowaliście takich sposobów oczyszczania i demakijażu? Jak sprawdziły się u Was?

Spokojnej niedzieli;)

Polub mnie na FACEBOOK’U, aby być na bieżąco – KLIK!